Jesteś tutaj: Start / Ogłoszenia / inne

inne

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Konkurs ofert w zakresie promocji zdrowia: Świadome rodzicielstwo - program edukacyjny dla przyszłych rodziców

Wójt Gminy Izabelin ogłasza konkurs  ofert  na  realizację w 2018 roku zadania publicznego, dotyczącego programu promocji zdrowia pn. „Świadome rodzicielstwo - program edukacyjny dla przyszłych rodziców”.

13 lipca 2018
Czytaj więcej o: Konkurs ofert w zakresie promocji zdrowia: Świadome rodzicielstwo - program edukacyjny dla przyszłych rodziców

Ogłoszenie II otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej

Wójt Gminy Izabelin ogłasza:

1. II otwarty konkurs ofert na realizacje zadania publicznego z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej – termin składania ofert od 11 lipca do 2 sierpnia 2018 r. (włącznie)
2. nabór reprezentantów organizacji pozarządowych lub podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do komisji konkursowej powołanej w celu opiniowania złożonych ofert – termin składania wniosków 11 - 26 lipca 2018 r.

 

11 lipca 2018
Czytaj więcej o: Ogłoszenie II otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej

Otwarty konkurs ofert - działalność na rzecz integracji europejskiej oraz rozwijania kontaktów i współpracy Gminy Izabelin z gminami partnerskimi w drugiej połowie 2018 r.

Wójt Gminy Izabelin ogłasza:

  1. otwarty konkurs ofert na realizacje zadania publicznego z zakresu działalności na rzecz integracji europejskiej oraz rozwijania kontaktów i współpracy Gminy Izabelin z gminami partnerskimi w 2018 r. – termin składania ofert 9-30 lipca 2018 r.,
  2. nabór reprezentantów organizacji pozarządowych lub podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do komisji konkursowej powołanej w celu opiniowania złożonych ofert – termin składania wniosków 9-13 lipca 2018 r.
6 lipca 2018
Barbara Bacewicz-Borys
Czytaj więcej o: Otwarty konkurs ofert - działalność na rzecz integracji europejskiej oraz rozwijania kontaktów i współpracy Gminy Izabelin z gminami partnerskimi w drugiej połowie 2018 r.

Sprawozdanie z realizacji Programu współpracy Gminy Izabelin z organizacjami pozarządowymi w 2017 r.

Zgodnie z art. 5a ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2018 r. poz. 450 ze zm.) oraz § 11 ust. 3 Programu współpracy Gminy Izabelin z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2017 poniżej zostało zamieszczone sprawozdanie z realizacji w 2017 roku ww. Programu współpracy.

30 maja 2018
Barbara Bacewicz - Borys

Oferta realizacji zadania publicznego w trybie tzw. małego grantu: Warsztaty muzyczno – liturgiczne

W dniu 23 maja 2018 r. do Urzędu Gminy Izabelin wpłynęła oferta realizacji zadania publicznego pod tytułem: „Warsztaty muzyczno-liturgiczne”, w trybie tzw. małego grantu, czyli z pominięciem otwartego konkursu ofert, zgodnie z art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz.U. z 2018r. poz. 450 ze zm.)

30 maja 2018
Barbara Bacewicz - Borys
Czytaj więcej o: Oferta realizacji zadania publicznego w trybie tzw. małego grantu: Warsztaty muzyczno – liturgiczne

Wyniki otwartego konkursu ofert - działalność na rzecz integracji europejskiej oraz rozwijania kontaktów i współpracy Gminy Izabelin z gminami partnerskimi w 2018 r.

Wójt Gminy Izabelin ogłasza wyniki otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego z zakresu działalności na rzecz integracji europejskiej oraz rozwijania kontaktów i współpracy Gminy Izabelin z gminami partnerskimi w 2018 r.

25 maja 2018
Barbara Bacewicz - Borys
Czytaj więcej o: Wyniki otwartego konkursu ofert - działalność na rzecz integracji europejskiej oraz rozwijania kontaktów i współpracy Gminy Izabelin z gminami partnerskimi w 2018 r.

Konsultacje społeczne dla mieszkańców Hornówka - ustalenie organizacji ruchu na ul. ks. Wacława Kurowskiego w Hornówku

Wójt Gminy Izabelin zaprasza mieszkańców Hornówka do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych. Ich tematem jest rozstrzygnięcie czy ul. Kurowskiego ma pozostać ulicą z pierwszeństwem przejazdu względem przylegających do niej ulic prostopadłych, czy też mają na niej obowiązywać skrzyżowania równorzędne.
 
Konsultacje przeprowadzone zostaną w terminie 29.05.2018 r. – 15.06.2018 r.

15 maja 2018
Barbara Bacewicz - Borys
Czytaj więcej o: Konsultacje społeczne dla mieszkańców Hornówka - ustalenie organizacji ruchu na ul. ks. Wacława Kurowskiego w Hornówku

Ogłoszenie wyników otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie letniego wypoczynku dzieci i młodzieży w 2018 r.

Wójt Gminy Izabelin ogłasza wyniki otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie letniego wypoczynku dzieci i młodzieży w 2018 r.

10 maja 2018
Barbara Bacewicz - Borys

Ogłoszenie wyników otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej

Wójt Gminy Izabelin ogłasza wyniki otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej.

10 maja 2018
Barbara Bacewicz - Borys

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2015-10-02
Data publikacji:2015-10-02
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:17210