Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy Izabelin

Skład Młodzieżowej Rady Gminy

imię i nazwisko zdjęcie funkcja dane kontaktowe
Maksymilian Łukasiewicz  

Przewodniczący Zespołu Problemowego ds. Statutu

m.lukasiewicz@izabelin.pl
Anna Turczyńska  

Wiceprzewodnicząca Rady Młodzieży Gminy Izabelin

Przewodnicząca Zespołu Problemowego ds. Środowiska

a.turczynska@izabelin.pl

tel. 727 000 060

Aleksandra Kowalczewska  

Przewodnicząca Rady Młodzieży Gminy Izabelin

Przewodnicząca Zespołu Problemowego ds. Medii

a.kowalczewska@izabelin.pl
Marlena Wojciechowska   Przewodnicząca Zespołu Problemowego ds. Kultury m.wojciechowska@izabelin.pl
Antoni Starczynowski   Przewodniczący Zespołu Problemowego ds. Sportu a.starczynowski@izabelin.pl
Mikołaj Piołun-Noyszewski   Radny m.noyszewski@izabelin.pl
Julia Piołun-Noyszewska   Radna j.noyszewska@izabelin.pl
Alicja Borowska   Radna a.borowska@izabelin.pl
Stanisław Pawlaczyk   Radny s.pawlaczyk@izabelin.pl
Kuba Kądzielski  

Sekretarz Rady Młodzieży Gminy Izabelin

Przewodniczący Zespołu Problemowego ds. Budżetu

k.kadzielski@izabelin.pl
       
Maria Dziewicka   Radna m.dziewicka@izabelin.pl
Aleksander Ziemiecki   Radny a.ziemiecki@izabelin.pl
       

 

Autor: Katarzyna Stempkowska

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Urząd Gminy Izabelin
Data utworzenia:2022-11-14
Data publikacji:2022-11-14
Osoba sporządzająca dokument:Katarzyna Stempkowska
Osoba wprowadzająca dokument:Anna Sikorska
Liczba odwiedzin:346