Ogłoszenie o przystąpieniu do sporządzenia zmiany „Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego wsi Truskaw i Truskaw – Helenówek Etap III” (zmiany jednostkowe)

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
11 lutego 2020

Przystępujemy do sporządzenia jednostkowych zmian w obowiązującym planie miejscowym. Szczegóły znajdują się w ogłoszeniu: http://www.bip.izabelin.pl/container/ogloszenia/zagospodarowanie/obwieszczenie-przystapienie-Truskaw-Helenowek-Etap-3-modyfikacja.pdfWnioski do zmiany planu zbieramy do 25 marca 2020 r.

Wzór wniosku wraz z klauzulą RODO dostępny jest pod adresem: http://www.bip.izabelin.pl/container/ogloszenia/zagospodarowanie/wniosek-zmiana-mpzp-Truskaw-Helenowek-Etap-3.doc.

Obowiązujący plan miejscowy dostępny jest pod adresem: http://www.bip.izabelin.pl/p,107,wykaz-obowiazujacych-planow-miejscowych-na-terenie-gminy-izabelin – poz. Nr 26 w tabelce.

Zachęcamy także do zapoznania się z planem w systemie informacji przestrzennej naszej gminy pod adresem: www.izabelin.e-mapa.net. Warstwa zagospodarowanie przestrzenne umożliwia przeglądanie obowiązujących planów miejscowych na mapie gminy. Aby zapoznać się z tekstem planu należy wybrać w górnym pasku narzędzie ikonkę „i” i kliknąć w interesującym nas miejscu na mapie.

Autor: Aneta Iwan

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Urząd Gminy Izabelin
Data utworzenia:2020-02-11
Data publikacji:2020-02-11
Osoba sporządzająca dokument:Aneta Iwan
Osoba wprowadzająca dokument:Rafał Bieńkowski
Liczba odwiedzin:2993