Skład Rady Gminy - kontakt

Okręg wyborczyImię i nazwiskoZdjęcieFunkcja pełniona w Radzie GminyE-mailNumer telefonu 
Izabelin C Joanna Katarzyna Białas Przewodnicząca Rady Gminy j.bialas@izabelin.pl

500 847 446

Izabelin B Piotr Dziewicki Wiceprzewodniczący Rady  Gminy 

Członek Komisji Gospodarczo-Finansowej

Członek Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki
p.dziewicki@izabelin.pl 607 450 401
Laski, Mościska Michał Karczmarek

Wiceprzewodniczący Rady  Gminy

Przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa, Porządku Publicznego i Ochrony Środowiska

m.karczmarek@izabelin.pl *
Sieraków, Truskaw Grażyna Fluder Wasilewska Członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

Członek Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki

Członek Komisji Bezpieczeństwa, Porządku Publicznego i Ochrony Środowiska
g.fluder@izabelin.pl 697 902 254
Truskaw Wojciech Kanarek Członek Komisji Gospodarczo- Finansowej

Członek Komisji Bezpieczeństwa, Porządku Publicznego i Ochrony Środowiska
w.kanarek@izabelin.pl 501 208 079
Laski Bartłomiej Połomski

Członek Komisji Rewizyjnej

Członek Komisji Bezpieczeństwa, Porządku Publicznego i Ochrony Środowiska

b.polomski@izabelin.pl 881 498 802
Izabelin C Jolanta Kowalska Przewodnicząca Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

Członek Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki
j.kowalska@izabelin.pl 517 602 623
Laski Krzysztof Markiewicz Członek Komisji Rewizyjnej

Członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

Członek Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Profilaktyki
k.markiewicz@izabelin.pl 570 955 141
Hornówek Małgorzata Piekarska Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej

Członek Komisji Gospodarczo - Finansowej

Członek Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Profilaktyki
m.piekarska@izabelin.pl 609 922 977
Izabelin C Justyna Pietrak Przewodnicząca Komisji Zdrowia, Porządku Publicznego i Ochrony Środowiska j.pietrak@izabelin.pl 600 223 632
Izabelin B Teresa Skowrońska Członek Komisji Gospodarczo - Finansowej

Członek Komisji Bezpieczeństwa, Porządku Publicznego i Ochrony Środowiska
t.skowronska@izabelin.pl 502 200 093
Truskaw Tomasz Stempkowski Przewodniczący Komisji Gospodarczo-Finansowej

Członek Komisji Rewizyjnej
t.stempkowski@izabelin.pl 505 120 388
Hornówek Bogdan Szczesiak Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki


b.szczesiak@izabelin.pl *
Izabelin C Ryszard Szymczak Członek Komisji Gospodarczo - Finansowej

Członek Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Profilaktyki
r.szymczak@izabelin.pl 501 787 017
Hornówek Małgorzata Wiśniewska Członek Komisji Gospodarczo - Finansowej

Członek Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki

Członek Komisji Bezpieczeństwa, Porządku Publicznego i Ochrony Środowiska
m.wisniewska@izabelin.pl 513 354 977

 


* W przypadku kontaktu z r. Bogdanem Szczesiakiem i r. Michałem Karczmarkiem proszę o kontakt z Biurem Rady Gminy tel. 22 722 89 67.